додому Новини Діти Тернопільщини можуть взяти участь у Конкурсі короткометражних фільмів

Діти Тернопільщини можуть взяти участь у Конкурсі короткометражних фільмів

442

Молодь Тернопільщини може взяти участь у Конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми. Його оголошує Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест. До участі приймають стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років включно. Переможці отримають нагороди.

До участі в конкурсі приймають ігрові та анімаційні фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подання роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті, де також можна детальніше ознайомитися з правилами.

Прийом заявок відкрито з 20 жовтня 2021 року до 5 травня 2022 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Фіналісти, обрані селективною комісією, будуть оголошені 18 травня 2022 року.

У межах дев’ятого Чілдрен Кінофесту добірка фіналістів буде показана в кінотеатрах міст-учасників фестивалю. Дев’ятий Чілдрен Кінофест відбудеться з 27 травня до 5 червня 2022 року.

5 червня 2022 року під час Церемонії закриття фестивалю за участі юних творців фільмів назвуть переможців конкурсу. Автор або авторка найкращого українського дитячого фільму отримають почесний диплом і винагороду в розмірі 15 000 грн., приз глядацьких симпатій складе 8 000 грн., а творці найкращих дитячих ігрових та анімаційних фільмів у категоріях 7-10 та 11-14 років, будуть нагороджені почесними дипломами й отримають по 4 000 грн.