додому суспільство Діти з обмеженими можливостями співали та читали гуморески на фестивалі “Повір у...

Діти з обмеженими можливостями співали та читали гуморески на фестивалі “Повір у себе”

609

Діти з обмеженими можливостями, але талановиті та творчі. У Тернополі провели 19-й фестиваль "Повір у себе", глядачами та учасниками якого стали діти з особливими потребами. Дійство відбулося у палаці культури "Березіль".

Дітей, яких через різні хвороби і вади називають дітьми із особливими потребами, на Тернопільщині чимало. Та попри свою особливість, вони також прагнуть жити, творити і розвиватися.

Анатолій, учасник XIX фестивалю "Повір у себе": "На службу Божу інколи ходжу, на плавання ходжу ну і часом на лижах катаємося – якщо дуже багато, дуже багато снігу".

Активне дозвілля та навчання допомагає дітям із особливими потребами відчуватити себе впевненіше. Реалізувати ті задатки, якими їх нагородила природа і, зрештою, що є для них важливо, знайти собі друзів. Фестиваль "Повір у себе" в Тернополі провели вже вдев'ятнадцяте. Його глядачі та учасники – діти з обмеженими можливостями.

Ольга Масловська, вчитель спеціальної загальноосвітньої школи Тернополя: "Вже багаторічно наші діти беруть участь у цьому фестивалі "Повір в себе". Діти дуже з радістю великою відгукуються на те, щоби якусь пісеньку заспівати, розказати віршик. Сьогодні та дитина хоче добра, хоче милосердя, хоче того піклування, хоче показати себе людям, а завтра ми можемо на тому місці опинитися. Тому ми повинні, ким би ми не були, де би ми не були, ми повинні чим більше уваги приділяти таким діткам".

Відкрили фестиваль "Повір у себе" номери, які разом із батьками та педагогами підготували діти з особливими потребами. Вони співали, танцювали, розповідали гуморески. Для когось – це перший виступ на великій сцені. Втім, із хвилюванням діти впорались. Завершився фестиваль "Повір у себе" новорічною виставою "Весела катавасія зі щасливим кінцем", які дітям подарував тернопільський Центр творчості дітей та юнацтва.