додому Головні Державтоінспекція Тернопільщини обирала керівника

Державтоінспекція Тернопільщини обирала керівника

626

Державтоінспекція Тернопільщини обирала керівника. Працівники ДАІ висловили недовіру Андрію Матрифайло, як можливому начальнику Державтоінспекції в Тернопільській області та підтримали виконувача обов'язків начальника Сергія Марафієвича. Керівники та частина особового складу обласної ДАІ сьогодні голосували.

У зібранні працівників державтоінспекції Тернопільщини взяли участь начальники районних ДАІ міліції громадської безпеки, міського райвідділу ДАІ та командири підрозділів ДПС. Загалом 90 людей, які розглянули два питання. Перше питання – про довіру чи недовіру попередньому начальнику ДАІ Матрифайло Андрію Васильовичу і друге питання – про затвердження кандидатури начальника ДАІ.

Сергій Марафієвич, який тимчасово виконував обов'язків начальника УДАІ УМВСУ в області, на час вирішення оглошених питань самовільно покинув аудиторію, аби не впливати на думку підопічних. Андрія Матрифайло, щодо якого мали висловити свою позицію працівники ДАІ, на зібранні не було. В жовтні минулого року його було звільнено із посади начальника УДАІ УМВСУ в Тернопільській області, зокрема через те, що будучи на посаді Андрій Матрифайло "переплатив" собі 45 тисяч гривень – це порушення тоді виявило КРУ. Нині ж Андрій Матрифайло має рішення Львівського апеляційного суду, який визнав його звільнення незаконним.

Сьогодні особовий склад державтоінспекції довіру чи не довіру Андрію Матрифайло, як можливому начальнику УДАІ УМВСУ в Тернопільській області висловлював у таємному голосуванні. На листках працівники ДАІ ставили позначки – плюс, якщо довіряють і відповідно мінус, якщо ні. Процес голосування, підрахунок і озвучення результатів взяли на себе присутні на зібранні представники громадськості. У підсумку, із 90 голосуючих сорок людей вказали, що довіряють екс-керівнику Андрію Матрифайло.

На 10 більше, тобто 50, висловили йому недовіру. По тому працівники ДАІ, також таємно, проголосували за довіру чи не довіру Сергію Марафієвичу, який із листопада 2013 року і досі, тимчасово виконує обов'язки начальника управління УДАІ УМВС в області. До цього, він очолював державтоінспекцію Тернополя. Сам родом із Києва, звідки у квітні минулого року й отримав призначення на Тернопільщину. За довіру кандидатурі Сергія Марафієвича проголосувало 75 людей, 1 утримався та 14 висловили недовіру.

– Дякую за підтримку, що я можу сказати? Керуючись нагодою, хочу зазначити, що весь час, який я перебував на цій посаді і ще є, як кажуть, мій підрозділ управління ДАІ завжди був з народом. Завжди рахував, що політика то є політика, а робота міліції – працювати для народу і забезпечувати безпеку громадян, контролювати дорожній рух. Є там різні запитання, офіційні, не офіційні – автобуси тернопільське управління ДАІ не затримувало, допомогу завжди надвали, – говорить в.о начальника УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Сергій Марафієвич.

Врешті. хто очолюватиме ДАІ УМВС України в Тернопільскій області досі невідомо – людину на цю посаду призначає Міністр внутрішніх справ з погодженням начальника департаменту ДАІ. Тут, сподіваються працівники ДАІ Тернопільщини, вище керівництво візьме до уваги голосування особового складу, що відбулося.

– Враховуючи його, сутність цього зібрання, якщо в нас буде призначення на посаду буль якого з названих керівників ми можемо підготувати звернення, оформити це протоколом оперативної наради, я думаю, що воно буде мати хоч деякий, але в плив, на призначення в подальшому керівника на посаду, – каже начальник сектору моніторингу та юридичного забезпечення УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Євген Бобецький.