додому Головні Депутати ТМР внесли зміни до бюджету Тернопільської громади: що змінилося

Депутати ТМР внесли зміни до бюджету Тернопільської громади: що змінилося

471
На позачерговому засіданні сесії Тернопільської міської ради депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік. Перерозподіл бюджетних асигнувань відбувається між головними розпорядниками коштів. Зокрема, зменшуються видатки на суму понад 72 мільйони гривень і спрямовуються на інші потреби.
Допомогти армії і пережити зиму – такі пріорітети при перерозподілі коштів були визначальними під час позачергової 33 сесії Тернопільської міської ради.

Сергій Надал, міський голова Тернополя, коментує: “Нагадаю, у зв’язку з прийняттям Верховною радою закону, який вилучає доходи фізичних осіб, з яких сплачується правоохоронцям, військовослужбовцям та працівникам ДСНС, наша громада втратить до кінця року понад 64 млн грн надходжень. Це дуже суттєво вплине на нашу громаду, тому враховуючи це бюджетне завершення року, враховуючи, що це – початок опалювального сезону, нам необхідно прийняти рішення про перерозподіл коштів, щоб вижити місту і допомогти збройним силам”.

Перерозподіл коштів виглядає так: Зростуть видатки на «Програму обороноздатності військових формувань» – на понад 22 млн. грн; на усунення аварійних ситуацій та осінньо-зимове утримання міста – майже 24 з половиною млн. гривень; КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» – понад 17 млн. гривень, дитячій лікарні на погашення заборгованості з заробітної плати та на медикаменти – майже 8 млн. гривень.
Натомість менше отримають управління ЖКГ, розвитку спорту і фізичної культури, освіти і науки, соціальної політики. Кошти будуть спрямовані на поточні ремонти і заробітну плату працівникам.