додому Головні Денис Власенко із Бережанщини започаткував “Мандруючу бібліотеку”

Денис Власенко із Бережанщини започаткував “Мандруючу бібліотеку”

631
Подарувати книжці нове життя, звільнивши місце на полиці. Денис Власенко із Бережанщини пересилає любителям почитати книжки із власної колекції. Так, хлопець хоче подарувати іншим можливість прочитати омріяну книжку, не витративши при цьому грошей. Задум Дениса швидко підхопили його друзі та знайомі у соціальних мережах. Більше того до хлопця звернулися декілька українських видавців з бажанням долучитися до проєкту. Так з’явилася ціла “Мандруюча бібліотека”. Більше про неї – Юлія Пацкаль.
Так, Денис Власенко із Бережанщини відправляє любителям почитати книжки із власної колекції. Робить це для того, аби врятувати примірники від життя на полиці та подарувати іншим можливість читати, не витрачаючи грошей.
Денис Власенко, автор проєкту “Мандруюча бібліотека”, коментує: “Моя знайома попросила в мене книжку почитати, яка була. І я відправив їй цю книжку Новою поштою. І, власне, після того, як я вийшов з Нової пошти, в мене виникла ідея. Здається банальною, але чому я так не можу зробити з усіма своїми книжками, які я прочитав”.

Хлопець розповів про свій задум на власній сторінці у соцмережах, і саме так народився проєкт “Мандруюча бібліотека”. Ініціативу Дениса швидко підхопили його друзі та знайомі. І вже за три дні книжки хлопця не тільки поїхали гостювати до нових читачів, але й на них утворилась черга.

“Вже долучаються люди, пропонуючи свої книги. Видавці деякі книги надають безкоштовно за розповсюдження. І є умова отримання книги. Умова досить проста – зробити допис в соціальних мережах, про те, що я умовно отримав книгу від такої людини в рамках такого то проекту. Я беру її на такий-то термін”.

Денис каже, сам полюбив читання давно, але завжди користувався лише електронними книжками. Бо це зручно і вигідно – за прочитане платити не потрібно завжди, і примірник завжди з тобою у смартфоні. Проте все змінилося, коли хлопцеві одного разу подарували паперову книгу.

Відтепер книжки на полиці можуть принести користь та задоволення й іншим. А коли отримувач прочитає примірник, відправить його комусь іншому. У книжку також можна вкласти записку, доповнити посилку солодощами.

Забронювати собі примірник або ж підтримати проєкти донатом можна написавши Денису на особисту сторінку у Фейсбуці.