![950b7155b8571c5dedcf4306a58990e7_XL](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/950b7155b8571c5dedcf4306a58990e7_XL-640x427.jpg)
Сьогодні, 1 січня, по всій Україні вшановують 113-ту річницю з Дня народження Степана Бандери. Традиційно у різних містах України відбудеться смолоскипна хода. Захід запланували провести й в Тернополі.
Цьогоріч колона учасників стартує від Тернопільського міського стадіону імені Романа Шухевича, а не з площі Героїв Євромайдану, як було кілька років поспіль. Такі зміни у плануванні маршруту, пояснюють організатори, зумовлені тим, що у березні цього року міська рада присвоїла стадіону ім’я головнокомандувача УПА Романа Шухевича.
Збір – о 16:30 біля Тернопільського міського стадіону.