додому Новини “День кар’єри”: тернопільська молодь знайомилася з людьми різних професій

“День кар’єри”: тернопільська молодь знайомилася з людьми різних професій

813

Тернопільський молодіжний центр традиційно провів захід під назвою “День кар’єри”. Ця подія допомагає молоді формувати навики побудови себе як професіонала, а також дізнатися, як правильно шукати роботу. У холі Українського дому “Перемога” на різних локаціях були представники компаній та підприємств. Учасники заходу могли у них дізнатися про особливості та специфіку тієї чи іншої роботи.

“Тут зібрані різні профорієнтаційні категорії, але як ми знаємо студенти часто вибирають не ту професію і потім задумуються над іншими можливостями. Тому ми їм представляємо, які є ще перспективи у місті Тернополі для того, щоб обдумати свою кар’єру і взагалі можливості та свою діяльність в Тернополі”, – розповіла голова молодіжного центру Тернополя Аліна Чепіга. 

На подію запросили спікерів, які розповідали про себе, свою професією та ділилися історіями успіху. Серед них і Олександра Родіна – співвласниця кафе “Друг”.

“Мені перш за все хотілося дуже максимально хотілося надихнути людей, надихнути молодь не боятися пробувати себе в різних сферах, не боятись, щось починати або кидати і знову починати. Мені здається це і є ключем до того, щоб вкінці знайти себе. тобто мені хотілося надихнути їх робити кроки до якихось ідей, навіть, якщо вони не те що ти насправді хочеш потім виявиться”, – говорить Олександра. 

Загалом такі заходи проводять вже п’ятий рік поспіль. Організатори розповідають, що знають багато історій людей, яким такі зустрічі із роботодавцями та представниками компаній, допомогли знайти себе у тій чи інші справі.