додому Новини День Асоціації платників податків проходив сьогодні у Тернополі

День Асоціації платників податків проходив сьогодні у Тернополі

294

День Асоціації платників податків проходив сьогодні у Тернополі. У його рамках провели семінар для платників податків з питань практичного застосування норм Податкового кодексу України. У семінарі взяли участь провідні фахівці Міністерства доходів і зборів України та Асоціації платників податків України, виступила і Президент Асоціації Валентина Арбузова. Послухати і перейняти досвід до Тернополя приїхали з Рівненщини, Івано-Франківщини та Хмельниччини.

Такі семінари проводять насамперед для того, аби почути від підприємців області проблемні питання оподаткування, можливі шляхи вирішення, налагодити партнерські стосунки з органами влади.

– Виконуючи своє головне призначення, захист прав та законності платників податків, ми намагаємось підтримувати постійний діалог з вами, отримувати якнайбільш розширену інформацію про проблеми оподаткування, – розповіла президент Асоціації платників податків України Валентина Арбузова.

Створення комфортних умов для розвитку підприємництва в країні – таке головне завдання стоїть перед Міністреством зборів та доходів України.

– Ми зібрались, щоб обговорити питання, які хвилюють платників. В першу чергу це стосується окремих норм податкового  та митного законодавства. Завдяки таким заходам в минулому році ми змінили Податковий кодекс з урахуванням підприємців, – каже в.о. начальника головногоуправління Міндоходів України у Тернопільській області Олександр Вітрук.

Під час семінару лектори детально обговорили останні зміни до податкового законодавства, проаналізували проблемні питання щодо сплати податку на додану вартість, податку на прибуток.