Головна Новини День Асоціації платників податків проходив сьогодні у Тернополі

День Асоціації платників податків проходив сьогодні у Тернополі

251

День Асоціації платників податків проходив сьогодні у Тернополі. У його рамках провели семінар для платників податків з питань практичного застосування норм Податкового кодексу України. У семінарі взяли участь провідні фахівці Міністерства доходів і зборів України та Асоціації платників податків України, виступила і Президент Асоціації Валентина Арбузова. Послухати і перейняти досвід до Тернополя приїхали з Рівненщини, Івано-Франківщини та Хмельниччини.

Такі семінари проводять насамперед для того, аби почути від підприємців області проблемні питання оподаткування, можливі шляхи вирішення, налагодити партнерські стосунки з органами влади.

– Виконуючи своє головне призначення, захист прав та законності платників податків, ми намагаємось підтримувати постійний діалог з вами, отримувати якнайбільш розширену інформацію про проблеми оподаткування, – розповіла президент Асоціації платників податків України Валентина Арбузова.

Створення комфортних умов для розвитку підприємництва в країні – таке головне завдання стоїть перед Міністреством зборів та доходів України.

– Ми зібрались, щоб обговорити питання, які хвилюють платників. В першу чергу це стосується окремих норм податкового  та митного законодавства. Завдяки таким заходам в минулому році ми змінили Податковий кодекс з урахуванням підприємців, – каже в.о. начальника головногоуправління Міндоходів України у Тернопільській області Олександр Вітрук.

Під час семінару лектори детально обговорили останні зміни до податкового законодавства, проаналізували проблемні питання щодо сплати податку на додану вартість, податку на прибуток.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here