додому Новини “Давно не їла”: 93-річна жителька Козівської громади потерпала від знущань свого сина

“Давно не їла”: 93-річна жителька Козівської громади потерпала від знущань свого сина

710

До дільничного офіцера в селі Щепанів Козівської селищної громади, звернувся діловод сільради та повідомив про те, що вони разом із соціальним працівником не можуть потрапити до помешкання місцевої 93-річної жительки. Зі слів сусідів, вони теж тривалий час не бачили пенсіонерку, тому підозрюють, що з нею могло щось трапитися.

Дільничний офіцер поліції Віктор Кушнір разом зі своїми колегами із сектору поліцейської діяльності у селищі Козова оперативно прибули до помешкання пенсіонерки.

Син жінки поводився агресивно, погрожував, кидався на поліцейських з кулаками. Як згодом з’ясувалося, зловмисник має психічні захворювання.

Поліцейські разом з представником сільради доправили пенсіонерку до лікарні. З’ясувалося, що жінка давно не їла, її син час від часу давав їй шматок хліба і склянку кефіру, вимагаючи на заміну гроші з пенсії.

Після обстеження та лікування пенсіонерка буде проживати у геріатричному пансіонаті. На її сина поліцейські склали адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства.