додому суспільство ДАІ наполегливо рекомендує водіям враховувати погоду і ситуацію на дорозі.

ДАІ наполегливо рекомендує водіям враховувати погоду і ситуацію на дорозі.

467

Погода у минулі вихідні, 1 і 2 лютого, випробовувала на сміливість водіїв Тернопільщини. Раз по раз на дорогах області виникали замети. Тож від кермувальників стихія вимагала максимум обережності та уважності. У Тернополі за вихідні сталося одне ДТП: на проспекті Степана Бандери зіткнулося дві легківки. На щастя, обійшлося без жертв. Проте ДАІ наполегливо рекомендує водіям враховувати погоду і ситуацію на дорозі.

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "В результаті даної автопригоди водій автомобіля "Skoda" отримав травми, але за попередніми даними не госпіталізовувався. ДАІ звертається до всіх учасників дорожнього руху, як до водіїв, так і  до пішоходів, бутиособливо уважними, дотримуватись правил дорожнього руху".

Засніжені дороги, сильний вітер, замети, мороз і лід несуть небезпеку для всіх учасників дорожнього руху. Аби і надалі дорожньотранспортних пригод було якнайменше, інспектори закликають поважати одне до одного. Водіям слід обов'язково враховувати дорожню ситуацію, а при погіршенні погоди поїздку краще відкласти, радять в ДАІ. Сьогодні, зазначають автоінспектори, ситуація на дорогах області значно краща. Проїзд по всіх автошляхах відкритий, обмежень щодо руху немає.

Микола Ігнатченка, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "На даний час на дорогах Тернопільщини рух дозволено в усіх напрямках, заторів немає, переметів немає. Все працює у звичайному режимі. Коли вирувала стихія, то було обмеження руху на автодорогах великовагових вантажних автомобілів. На даний час погода стабілізувалася і дане обмеження знято".