додому суспільство Чим зайняті у робочий час чиновники облдержадміністрації, цікавляться у Штабі національного спротиву

Чим зайняті у робочий час чиновники облдержадміністрації, цікавляться у Штабі національного спротиву

586

Чим зайняті у робочий час чиновники облдержадміністрації, поцікавились на днях у Штабі національного спротиву. Кажуть, пройшовши кабінетами, побачили, хтось працює, когось на робочому місці не було упродовж останніх двох тижнів. Штаб національного спротиву направив  Інформаційний запит голові Тернопільської облдержадміністраці, попросив надати копії документів обліку використання робочого часу працівниками ОДА.

– Ми всі разом спостерігаємо за тим, як кабінети найвищих чиновників Тернопільської обласної державної адміністрації є зачинені і ми не розуміємо, куди подівся і чому не працює голова Тернопільської облдержадміністрації, його заступники, деякі керівники департаментів. І ми вирішили поцікавитись,чи вони не працюють, чи вони вже звільнені, чи вони на лікарняному, але це має бути прозоро і громада має про це знати, – говорить член Штабу національного спротиву Тернопільщини Марія Чашка.

Працівникам департаментів облдержадміністрації заборонили надавати інформацію, яку вимагають депутати. Про це вони повідомили у Штаб національного спротиву, кажуть на них чинять тиск керівники. У Штаб надійшло щонайменше три таких повідомлення, стверджує Марія Чашка.

– Запит на інформацію зареєстрований 3 лютого. Ще до цього часу відповіді на нього ми не отримали і вже подали звернення до Прокуратури про порушення Закону про доступ до публічної інформації для прокурорського реагування, – повідомила Марія Чашка.