додому Новини Чим особливі дитячі візочки Anex?

Чим особливі дитячі візочки Anex?

1642

Потрібен дитячий візочок, який буде максимально функціональним, комфортним і безпечним для малюка, зручним для повсякденного використання й прослугує тривалий час? Тоді однозначно підійде коляска Anex, яка стрімко завойовує серця європейських матусь. В Україні візочки цієї компанії продають в інтернет-магазині Avtokrisla.com, який спеціалізується на товарах для дітей і їхніх батьків.

Anex — чий бренд?

Anex — це польська компанія, яка вже понад 20 років займається конструюванням і виготовленням дитячих візочків. Бездоганна якість, безпечність і комфорт — три кити, що лежать в основі роботи бренда.

Коляски Анекс виготовляють на території Польщі із застосуванням нових технологій. Всі вироби відповідають європейським та міжнародним стандартам якості. Крім того, на виробництві використовується багаторівневий контроль, який дозволяє відсіювати бракований товар.

Серед головних переваг колясок можна відзначити:

  • антибактеріальність — тканини, оброблені іонами срібла;
  • гіпоалергенність — люлька оздоблена стовідсотковою бавовною;
  • користь для здоров’я — матраци з кокосового волокна;
  • просочення Waterproof — запобігає промоканню матеріалів під дощем чи мокрим снігом;
  • 5-точковий ремінь безпеки — система Safe Walk;
  • захист матеріалів від впливу ультрафіолету — запобігає вицвітанню та передчасному зношуванню.

Ще одна перевага візочків Anex — широкий модельний ряд за різними цінами. Саме тому легко вибрати варіант під власні потреби та бюджет.

Модельний ряд колясок Anex

Колекція візочків цього виробника доволі широка. Найпопулярніші серії:

  • Classic — функціональні моделі з полегшеною рамою, особливість — поєднання традиційних прийомів та інновацій;
  • Sport — мають стильний дизайн, конструкція розрахована на тривалі прогулянки дорогами з різним покриттям, відрізняються плавністю ходу та маневреністю;
  • Cross — моделі в стилі мінімалізму, комплектуються невеликими колесами та зручним рюкзаком.

Що стосується модельного ряду, то він теж широкий. Найпопулярніші моделі візочків Anex — 2 в 1, які є в різноманітних варіантах дизайну. Крім них, компанія випускає традиційні прогулянкові, моделі 3 в 1, класичні люльки.

Розробки польської компанії Anex вартують того, щоб звернути на них увагу, вибираючи візочок для малюка. До того ж ціни на них значно нижчі, ніж на товари інших популярних європейських брендів.

Матеріал розміщується на правах реклами.