додому Новини Чому важливий рекрутинг в IT та як він може допомогти

Чому важливий рекрутинг в IT та як він може допомогти

552

Сьогодні IT є однією з найбільш популярних та прибуткових сфер. Саме тому люди все частіше обирають спеціальності, що пов’язані саме з нею. А це означає, що вони поповнюють ряди шукачів роботи. Відповідно, конкурентність збільшується, ринок перевантажується. І через це компанії часто не можуть знайти хороших спеціалістів. А спеціалістам тим часом важко знайти роботу з відповідними умовами, заробітною платнею. 

Саме в таких ситуаціях на допомогу приходить IT рекрутинг HR в айті, що займаються пошуком кандидатів для конкретної ніші. Такі агентства допомагають тим, хто шукає роботу, і тим, хто шукає спеціалістів, знайти один одного.

Особливості рекрутингу в IT сфері

Оскільки специфіка IT часом є досить складною, дуже важливо, аби рекрутер добре це розумів та знав, за якими параметрами варто обирати кандидатів. І, що не менш важливо, як зацікавлювати, аби вони захотіли працювати в конкретній компанії та на конкретній позиції. Для цього часто використовується спеціальна система Executive search. Її особливість полягає в пошуках кандидатів за вузькими критеріями через конкурентів, сторонні платформи тощо.

Звичайні ейчари компаній часто не знайомі з такими технологіями або не знають всіх нюансів роботи з ними. Тому їм не вдається знайти кандидата, який відповідає всім критеріям в короткий термін. А іноді у них взагалі не виходить знайти того, хто міг би стати на чолі проєкту та розробити щось нове, креативне, ТОПове. Саме тому претендентам та шукачам варто звертатися до рекрутингового агентства.

Що пропонує рекрутингова компанія ITExpert

Агентство ITExpert успішно закриває позиції для своїх клієнтів. Рекрути агентства завзято працюють над найскладнішими задачами та спілкуються з кандидатами по всьому світу.

Агентство має:

  • клієнтів з 17+ країн;
  • більше тисячі успішно закритих вакансій;
  • швидкі результати (3-5 днів на пошуки першого кандидату).

Завдяки використанню особливих підходів до рекрутингу компанія успішно виконує сто задач зі ста. Звертайтесь і переконайтеся в цьому самі.

Стаття розміщена на правах реклами.