Головна благоустрій Чому у Тернополі просідає бруківка, пояснили у відділі технагляду

Чому у Тернополі просідає бруківка, пояснили у відділі технагляду

1168

Невеликі провалля там, де лише влітку вмостили нову бруківку, утворились після снігопаду. Тернополяни забили на сполох: доріжки та бульвари вкладені неякісно. У відділі технагляду Тернопільської міської ради ж запевняють: на те є інші причини.

80Це фотографії бульвару Вишнівецького, що в Тернополі, тижневої давності. Їх у мережу виклав тернополянин, обурений якістю виконання робіт із вкладання бруківки.

Ще раніше просідання були помічені і на бульварі Куліша.82

А у минулі вихідні бруківка осіла в центрі міста на тротуарі навпроти Українського Дому “Перемога”.

– Цього року виконано роботи з капітального ремонту бульварів міста, це таких як бульвар Просвіти, бульвар Вишнівецького, бульвар Куліша, бульвар Петлюри. В місцях прокладання нових інженерних мереж, мається на увазі водопровід, кабельні лінії, каналізація, газопровід – в таких місцях на цих бульварах утворилося просідання, – розповідає головний інженер відділу технагляду Тернопільської міської ради Ярослав Копча.

Провали бруківки були і на тротуарах, замощених підприємцями, на вулицях Лепкого та на проспекті Злуки. Просідання проявлятимуть себе впродовж року, каже Ярослав Копча, поки в місцях прокладання мереж ґрунт не всядеться. Усі просідання бруківки підрядні організації відновлюють за власні гроші. Напряму пов’язані просідання і з снігопадом та, відповідно, водонасиченням грунту.

– Випало дуже багато снігу і він буквально через пару днів розтопився і вся волога поступила в ґрунт. Це спричинило перезволоження і осідання нестабілізованого ґрунту, -каже Ярослав Копча.

Про усі випадки просідання бруківки, запевняють у відділі технагляду, знають. І просять тернополян бути обережними у таких місцях, допоки просідання не залатають.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here