додому надзвичайне Чоловіка з гранатою та жінку із речовиною, схожою на тротил, затримали у...

Чоловіка з гранатою та жінку із речовиною, схожою на тротил, затримали у Ланівцях

408

granata57-річний житель села Озеряни Борщівського району, гуляв Ланівцями, тримаючи у кишені бойову гранату Ф-1. Експерти-вибухотехніки зазначають, максимальна дистанція ураження осколками цього вибухонебезпечного предмета – 200 м.

Того дня чоловік повертався з Шепетівки Хмельницької області, де гостював у товариша. Був добряче напідпитку, тому, переплутав станції і зійшов не у Тернополі, а в Ланівцях. Там дільничні інспектори його зупинили і за появу в громадському місці у нетверезому стані склали адміністративний протокол. Під час особистого огляду побачили у його кишені предмет, схожий на ручну гранату. Її вилучили на направили на експертизу. За попередніми висновками, граната є бойовою.

Того ж дня у Ланівцях затримали 44-річну місцеву жительку. Жінка отримала пакунок від сина–контрактника, де була спресована речовина світло-жовтого кольору розміром 75х20х50 міліметри схожа на тротил та предмет циліндричної форми, візуально схожий на освітлювальну шашку. Хлопець несе службу в місті Старобільськ Луганської області.

Обидва факти вилучення вибухонебезпечних предметів стали матеріалами кримінальних проваджень, порушених за частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України.