додому Головні Через ракетні обстріли енергетичних об’єктів України цілі мікрорайони Тернополя вже багато годин...

Через ракетні обстріли енергетичних об’єктів України цілі мікрорайони Тернополя вже багато годин без світла

2143
Через ракетні обстріли енергетичних об’єктів України цілі мікрорайони Тернополя вже багато годин без світла. Хоч енергетики давали графіки відключень, але через нові обстріли вони не діють.
Обленерго отримує вказівку від диспетчера «Укренерго» і миттєво вимикає електроенергію. Ми маємо бути готові до того, що такі вимкнення будуть частішими і тривалими, про це повідомив міський голова Тернополя на своїй сторінці у фейсбук. Якщо у вас немає електроенергії, притримуйтеся таких рекомендацій. Вимкніть з розеток побутові пристрої, а в першу чергу холодильник, газовий котел, пральну машинку, телевізор та інші прилади. При подачі електроенергії може відбутися різке підвищення напруги. При подачі світла, в першу чергу, зарядіть мобільні телефони, павербанки, ноутбуки, ліхтарики.
Майте обов’язково запас води питної і технічної. /Враховуючи ситуацію із віяловим відключенням електропостачанням та різкі перепади напруги, у Тернополі тимчасово відключають ліфти у всіх багатоквартирних житлових будинках міста.