додому суспільство Через брак грошей рятувати людей на воді на Тернопільщині скоро не буде...

Через брак грошей рятувати людей на воді на Тернопільщині скоро не буде кому

480

Працівники рятувально-водолазної служби б'ють на сполох. Через заборгованість заробітних плат, брак пального та застаріле обладнання рятувати людей на воді на Тернопільщині скоро  не буде кому.

 

Рятувально-водолазна служба на Тернопільщині знаходиться в важкому фінансовому становищі. Через борги виконувати заходи, передбачені обласною програмою рятування людей на воді неможливо, каже Василь Козак.

– Борг, який залишився з минулого року 145 тисяч, по статистичних даних – 87  900 так і залишається далі. Люди працюють з 1 січня 2013 року на 0,25, 0,50, 0,75 ставки посадових окладів. Нас зобов'язують,  рекомендують нам, щоб ми ще скоротили людей, щоб ми оптимізували тих людей, яких залишилося практично 50 чоловік, – розповідає начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області Василь Козак.

Якщо ситуація не зміниться, рятувати людей на воді на Тернопільщині не буде кому, каже Василь Козак.

– Скільки ще буде існувати рятувальна служба в області ми не знаєм, бо все зводиться до того, щоб створити при МНС підрозділи, які б їздили шукати трупів, так будемо говорити прямо, типу похоронні команди, а рятувати людей буде нікому, – підсумовує Василь Козак.

Цього року на Тернопільщині вже втопилося 13 людей, серед них – одна дитина.