![vlcsnap-2021-06-25-14h16m53s309](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-25-14h16m53s309-640x360.jpg)
Чемпіонат України із судномодельного спорту та всеукраїнські змагання учнівської молоді провели у Заліщицькому районі. Близько ста учасників з вісімнадцяти міст з`їхали з власними міні-копіями справжніх суден.
Чемпіонат України із судномодельного спорту та всеукраїнські змагання учнівської молоді провели у Заліщицькому районі. Близько ста учасників з вісімнадцяти міст з`їхали з власними міні-копіями справжніх суден.