Головна АТО Бус, набитий матрацами, медикаментами та варениками для бійців АТО відправили з Тернополя

Бус, набитий матрацами, медикаментами та варениками для бійців АТО відправили з Тернополя

452

vlcsnap-2016-01-25-14h23m05s634Бус набитий матрацами, медикаментами та варениками для бійців АТО відправили сьогодні з Тернополя на Схід. Посилку з гуманітарною допомогою передали з Канади, інші речі зібрали вже в Тернополі. Волонтери стверджують, що військові потребують теплого одягу, медикаментів, засобів гігієни та чогось смачненького.

Тернополяни продовжують допомагати бійцям АТО. Тамара Воронцова стверджує, що її квартира уже перетворилася на склад, але допомогу продовжує приймати. Сьогодні сама сіла у бус, аби поїхати на Схід. Жінка хоче впевнитися, що речі попадуть на передову, а ще їде, аби зустріти сином. Охочі допомогти бійцям АТО можуть звертатися до пані Тамари за телефоном 068-677-17-75 .

– Мої колеги з Канади, які працювали в нашому університеті, а саме Б.Бойчук та Н.Архіпова, постійно передають нам гуманітарну допомогу для бійців АТО. Наразі ми маємо гігієнічний груз – це серветки вологі і шапочки для миття голови для важких хворих. А хлопці там не мають можливості приймати душ, то для них це, по суті, дуже важливо. І багато перев’язочного матеріалу, засоби для лікування ран і обморожень, хірургічні набори, – розповідає доцент кафедри медичних хвороб Тернопільського медичного університету Тамара Воронцова.

Колектив Теребовлянської школи-інтернату для слабозорих дітей передав матраци та ковдри для бійців, лікарі обласного лікувально-фізкультурного диспансеру зліпили кілька тисяч вареників, а викладачі медичного університету, лікарі швидкої допомоги Тернополя та представники громадської організації “Повір у себе” зібрали необхідні медикаменти.

– Протипростудні, антибіотики, знеболюючі. Весь спектр медикаментів, що потрібні на передовій. Вчора, під час ротації батальйону спецпризначення “Тернопіль”, коли він відбував на передову, ми так само забезпечили їх всім спектром медикаментів, – розповідає представник громадської благодійної організації “Повір у себе” Юрій Дар.

– Я, найперше, хочу подякувати нашим терополянам, які долучаються, щоб допомагати військовим. Сьогодні ми надаємо транспорт, заправку. Долучилась наша лікарня швидкої допомоги, що передає на передову протигрипозні засоби, засоби, які найбільше актуальні саме взимку, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Нагадуємо, що військові наразі потребують спеціалізованих теплих речей, гігієнічних препаратів та медикаментів. Охочі допомогти волонтерам можуть звертатися за телефоном 068-677-17-75

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here