![vlcsnap-2021-08-03-10h45m10s751](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/vlcsnap-2021-08-03-10h45m10s751-640x360.jpg)
Будемо з хлібом! Жнива на Тернопільщині – у розпалі. Аграрії області зібрали ячмінь, на завершенні і ріпак, приступають до збирання пшениці, очікують високих урожаїв, сподіваються на добру погоду. Наша Галина Мацейків поспілкувалась з хліборобами приватного підприємства “Орендне підприємство “Іванівське”, що на Теребовлянщині. Там обробляють 4,5 гектари землі. Керує господарством майже пів століття Антон Білик. Про день, що рік годує – далі.