додому Новини Богдан Фесик, читаючи власні вірші, зібрав чверть мільйона гривень на потреби фронту

Богдан Фесик, читаючи власні вірші, зібрав чверть мільйона гривень на потреби фронту

809

Поет-семінарист із Залізців зібрав чверть мільйона гривень читаючи свої вірші. Наш наступний матеріал про Богдана Фесика, хлопець зараз навчається у одній із Папській академії у Італії, а також встигає волонтерити у не зовсім звичний спосіб. Богдан організовує прямі ефірі у соціальних мережах, де читає свої вірші, а небайдужі глядачі перераховують гроші. Із поетом-волонтером поспілкувалась наша Христина Черешнюк.

Богдан Фесик родом із Залізців, що на Тернопільщині. Зараз хлопець навчається у Папській Альфонсіанській Академії в Римі, а також давно пише вірші, які одразу стають популярними, особливо у соцмережах.
Ми вирішили поспілкуватись із Богданом про його так зване літературне волонтерство, адже відколи почалася повномасштабна війна, хлопець активно збирає кошти на армію, втім у досить незвичний спосіб.

Кілька разів на місяць Богдан організовує прямі ефірі у соціальних мережах, читає свої вірші, а небайдужі глядачі донатять.

Нещодавно Богдан презентував свою нову збірку віршів “Людина, яка хоче бути вільною”. І навіть таку зустріч хлопець перетворив на волонтерський вечір.