![275477025_4859811927473864_1513037441639579396_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/275477025_4859811927473864_1513037441639579396_n-640x427.jpg)
На Тернопільщині блокпости працюють у звичному режимі. Силовики та добровольці територіальної оборони, які несуть службу, закликають громадян зберігати спокій та бути терплячими.
У поліції нагадують, що на в’їзді та виїзді з нашої області на блокпостах облаштовані додаткові смуги для автомобілів, які везуть гуманітарний або інший важливий вантаж.
За допомогою координації руху такого транспорту можна телефонувати за номерами:
067-620-43-86, (0352) 27-15-77 (управління патрульної поліції в Тернопільській області).
Якщо ви стали свідком, що деякі автомобілі поза чергою намагаються об’їхати блокпости, поліцейські просять повідомляти про це на лінію 102 або на мобільний (067)-673-65-69. Керівництво ГУНП в області невідкладно реагуватиме на такі повідомлення.