![vlcsnap-2023-02-07-15h29m31s550](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/vlcsnap-2023-02-07-15h29m31s550-640x360.png)
Днями Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук завітав до Чортківського катедрального Собору Святих апостолів Петра і Павла. Тут Патріарх освятив Ювілейний хрест, який спорудили з нагоди 500-ліття міста та 30-річчя від дня заснування парафії. “Хрест є символом і знаком остаточної перемоги, тої перемоги, котру ми всі чекаємо, за яку молимося. Той хрест є джерелом нашої надії”. У цьому переконаний отець Святослав Шевчук. Більше про історію встановлення Ювілейного хреста у Чорткові дивіться вже цієї неділі 12 лютого о 14:00 у програмі “Сільський календар”. А поки дивимось, як зустрічали Главу УГКЦ чортківчани.