Головна суспільство Благодійний концерт для лікування Толіка Головатого дав у Тернополі Арсен Мірзоян

Благодійний концерт для лікування Толіка Головатого дав у Тернополі Арсен Мірзоян

486

Благодійний концерт, покликаний допомогти у лікуванні юного тернополянина Толіка Головатого, який вже вдруге бореться із раком крові, дав у Тернополі учасник телепроекту «Голос країни» музикант із Запоріжжя Арсен Мірзоян. Медіапартнером концерту був телеканал TV-4. Як розповів тернопільським журналістам перед концертом Арсен Мірзоян, благодійністю він займається лише тоді, коли допомога має конкретного адресата.

У команді Арсена Мірзояна є тернополяни, від них, а також із прохань про допомогу в Інтернеті довідався Арсен Мірзоян про боротьбу з хворобою Толіка Головатого. Тому й вирішив дати благодійний концерт у Тернополі.

Арсен Мірзоян, автор і виконавець пісень: "Більш цікавить мене адресна допомога, коли я можу передати гроші, а не зв'язуватись з якимись там фондами і тому подібне. Я не скажу, що ми зараз зберемо великі гроші з концерту. Тут сама подія – привернути увагу власне тих людей, які дійсно можуть допомогти. Може, їм так само буде небайдужа ця історія і вони долучаться до нас".

Концерт у Тернополі для допомоги у лікуванні Толіка Головатого – не перша благодійна акція за участі Арсена Мірзояна. Першою і успішною була допомога дівчинці Поліні.

Арсен Мірзоян, втор і виконавець пісень: "Складна операція – пересадка печінки. 105 тисяч гривень євро на той момент, але ми їх зібрали менше, як за місяць. Дуже багато людей відгукнулось і зараз маємо щасливу усміхнену дитину і щасливих батьків".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here