![vlcsnap-2021-12-01-13h01m43s926](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-01-13h01m43s926-640x360.jpg)
Благодійна акція “Святий Миколай – дітям Тернопілля” стартувала у “Карітасі Тернопіль”. Для подарункових наборів організатори збирають різні солодощі та фрукти. Долучитися до благодійності охочі можуть як продуктами, так і грошовими переказами.
Благодійна акція “Святий Миколай – дітям Тернопілля” стартувала у “Карітасі Тернопіль”. Для подарункових наборів організатори збирають різні солодощі та фрукти. Долучитися до благодійності охочі можуть як продуктами, так і грошовими переказами.