![vlcsnap-2021-06-10-13h12m06s523](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-10-13h12m06s523-640x360.jpg)
“Біжу заради Максимка” – такий благодійний забіг організували у Тернополі на підтримку маленького тернополянина. Його звати Максимко Антонишин. У нього декілька місяців тому виявили рідкісну хворобу – спінальну м`язову атрофію. Допомогти хлопчику може дороговартісний уколу, на який грошей в батьків не має. Сьогодні допомогти рідним вирішили небайдужі люди. Вони пробігли заради хлопчика два кілометри.