додому суспільство Бюджет країни малюють діти

Бюджет країни малюють діти

624

Бюджет країни малюють діти. Нещодавно в Україні стартував конкурс дитячої творчості "Очима дитини про бюджет країни", який започаткувало Міністерство доходів та зборів України. Творчі змагання проводять аби виховати у школярів культуру сумлінного платника податків та детальніше познайомити їх з професією фахівця податкової та митної служб. На творчі роботи юних талантів чекають у управліннях доходів та зборів за місцем проживання.

В головному управлінні Міндоходів в Тернопільській області запрошують талановитих школярів висловити своє бачення бюджету країни. Конкурс "Очима дитини про бюджет країни" проводять, аби школярі вірно розуміли та знали, що таке податки, збори та платежі. До участі в конкурсі запрошують дітей з усієї області. Конурсантам пропонують змагатись між собою за такими напрямками: художні твори, комп"ютерна графіка, літературні твори. Роботи переможців районного рівня стануть лауреатами на рівні області.

Зараз проходить перший етап, який відбувається на районному рівні, і проводять його об'єднанні державні податкові інспенкції та їх відділення. До участі в конкурсі ми запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій: 9-11 та 12-15 років. Свої роботи, виконані відповідно до вимог конкурсу, юні таланти мають до кінця квітня цього року принести в органи доходів та зборів за місцем проживання. З вимогами оформлення робіт можна ознайомитись на веб-порталі Міндоходів за адресою minrd.gov.ua, – розповідає  заступник начальника інформаційно- комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у Тернопільській області Наталія Сорока.

Другий етап конкурсу відбудеться в управлінні Міндоходів області у травні. Конкурсне журі визначить найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори, які здобудуть перші  місця стануть лауреатами Всеукраїнського рівня. Завершальний етап триватиме впродовж червня – серпня цього року, під час якого визначать переможців Всеукраїнського рівня.