додому Новини Більше вбивств, крадіжок і шахрайств було на Тернопільщині у 2014, ніж рік...

Більше вбивств, крадіжок і шахрайств було на Тернопільщині у 2014, ніж рік перед тим

487

vlcsnap-2015-01-14-16h51m54s87Більше вбивств, крадіжок і випадків шахрайства – таким в Тернопільській області був 2014 рік у порівнянні із попереднім 2013. Водночас правоохоронці кажуть, що стали відкритішими для громади, борються з  корупцією і несуть службу у зоні антитерористичної операції. Так минулий рік роботи міліції Тернопільщини сьогодні підсумував тимчасово виконувач обов’язків обласного управління МВС Олександр Богомол.

– В нас збільшилась кількість умисних вбивств – 21 проти 16 з попереднім роком, але, слава Богу, всі ці вбивства були розкриті, особи, які підозрювались у вбивствах, направлені до суду. Суди деяких вже засудили, по деяких ще слухаються кримінальні провадження в суді. Навмисних убивств, які би мали замовний характер, в нас не було. В основному, це побутова тематика, а деякі вбивства були пов’язані зі злочинами пограбування, – розповів т.в.о. начальника УМВС в Тернопільській області, полковник міліції Олександр Богомол.

Вже два убивства на побутовому рівні і пов’язані з вживанням алкоголю є у новому році. Тут, каже Олександр Богомол, по суті спрацювати міліціонерам на випередження неможливо, бо (дослівно) “в кожну душу не заглянеш”. У 2014 році також зросла кількість крадіжок – майже на півтисячі більше випадків ніж у 2013. Побільшало також викрадень автомобілів і випадків шахрайства. Водночас очільник УМВС в Тернопільській області запевняє – міліція стає якісно кращою і доповідає: особлива увага приділена боротьбі із корупцією, міліціонери з Тернопільщини почергово несуть службу у зоні АТО, в області правоохоронці працюють відкрито для громади й реагують на кожне звернення від громадян.


– На кожній нараді я довожу і, я думаю, що це не є секрет і скажу перед вами про те, що ніяких кришувань не буде в Тернопільській області – ніяких кар’єрів, ніяких горілок, ніяких гральних бізнесів, ніяких пітард і всяких різних вибухових елементів не буде.  Якщо буде якась інформація про те, що хтось собі дозволив якісь корупційні прояви зі сторони працівників міліції, прошу – або на сайт, інкогніто, або в відкритому листі звертатися – ми будем проводити службові перевірки, – сказав Олександр Богомол.