додому АТО Більше 3000 спиртівок виготовили студенти Тернопільщини під час спільної акції TV-4 та...

Більше 3000 спиртівок виготовили студенти Тернопільщини під час спільної акції TV-4 та “Ядра”

499

vlcsnap-2014-11-27-17h32m16s52Більше 3 тисяч спиртівок виготовили студенти Тернопільщини під час спільної акції TV-4 та Об’єднання заради громади “Ядро”. Сьогодні більше тисячі спиртівок, 200 упаковок сухого спирту та каремати на склад допомоги бійцям зони проведення АТО передали студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відгукнулися на заклик TV-4 допомогти українським військовим спиртівками. Вони виготовили більше тисячі спиртівок.

– Зразу коли сказали що можна допомогти, всі зразу сказали, що допоможемо. Перший день нас навчили як робити, і далі робота пішла як по маслу, – пригадує студент Галицького коледжу Віталій Сеньків.

Крім цього, студенти відділення комп’ютерних та видавничих технологій Галицького коледжу зібрали гроші і купили сухий спирт до спиртівок та каремати.

– Ми всім відділенням збирали гроші на АТО. На ці гроші, оскільки наближається зима, ми вирішили, що найбільш необхідним буде закупити каремати, а на те, що залишилося, ми закупили 221 пачку сухого спирту, – розказує  студент відділення комп’ютерних та видавничих технологій Галицького коледжу Арсен Зварич.

– Радує те, що коли ти приходиш і кажеш: друзі, потрібно зібрати гроші, ні в кого не виникає питання чому я маю давати. Зразу всі розуміють, що це потрібно, і кожен віддає ту суму ,яку може. Коли Україна єднається, коли студенти групуються в одне ціл,е лише тоді війна буде виграшна, лише тоді ми зможемо подолати нашого ворога, – говорить студентка відділення комп’ютерних та видавничих технологій Галицького коледжу Юлія Вигонська.


Студенти на цьому не зупиняться, кажуть допомогатимуть українським бійцям і надалі.

– Наша студентська молодь потужна. Ми починаємо з маленького, навіть з тих самих карематів, спирту. Я вважаю, що допомога така дуже потрібна нашим хлопцям. Звичайно, ми не будемо зупинятися, будемо створювати різні заходи, проекти для того, щоб сприяти нашим хлопцям, – каже Юлія.

Загалом, під час спільної акції Об’єднання заради громади “Ядро” та TV-4, студенти виготовили більше 3 тисяч спиртівок, а також закупили чимало сухого спирту, каремати. До акції долучилися студенти Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука, державного навчального закладу “Підгаєцький професійний аграрний ліцей” та Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.