Головна Головні Більше 2 млн. грн. виділять з міського бюджету на ремонт інфекційного відділення...

Більше 2 млн. грн. виділять з міського бюджету на ремонт інфекційного відділення у Тернополі

250

vlcsnap-2015-06-24-16h25m18s162Більше двох мільйонів гривень виділять з міського бюджету на ремонт інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги у Тернополі, – таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету. Минулоріч на проведення реконструкій у цьому ж відділенні вже витратили 700 тисяч гривень. Усі гроші ідуть з міського бюджету, хоч відділення обслуговує не лише тернополян, а й пацієнтів з усієї області. Тернопільщина – єдина область в Україні яка не має спеціалізованого обласного інфекційного відділення чи лікарні.

За попередніми підрахунками, аби повністю відновити інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги у Тернополі необхідно понад 8 мільйонів гривень. У Тернопільській міськраді повідомляють: ще минулого року зверталися до обласної ради про співфінансування ремонту, проте грошей так і не отримали. На сьогодні Тернопільська область єдина в Україні, яка немає спеціалізованого обласного інфекційного відділення чи лікарні. А виділених міської радою грошей для повного завершення ремонтів у даному відділені ще буде недостатньо. Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про зміни до бюджету на 2015 рік. Більше двох мільйонів гривень направлять на ремонт інфекційного відділення. Окрім цього додатково гроші виділять на придбання тролейбусів, електрокардіографа для військкомату та на завершення ремонту у пунктах територіальної оборони Тернополя.

– 200 тисяч надано управлінню транспорту для придбання тролейбусів, управлінню ЖКГ направлено 968 тисяч для реалізації програми термомодернізації та утеплення будинків і фасадів, виділено гроші для придбання електрокардіографа для потреб військкомату – це в межах підтримки обороноздатності міста. Також виділено додаткові кошти для завершення ремонтів пункту територіальної оборони Тернополя і 266 тисяч гривень для проведення облаштування дворів, заїздів на вулиці Микулинецька, де виділяються земельні ділянки учасникам АТО, – каже СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here