додому АТО Бійця АТО Віталія Лотоцького поховали у Тернополі

Бійця АТО Віталія Лотоцького поховали у Тернополі

887

vlcsnap-2015-03-10-16h10m30s197Тернопіль знову у жалобі. Місто сумує за Віталієм Лотоцьким, тернополянином який загинув у боях під Дебальцевим в середині лютого. Сьогодні із захисником України прощалися у Катедрі. Поховали Віталія Лотоцького на Микулинецькому кладовищі. Співчуваємо рідним і близьким, Вічна пам’ять і слава Героям!

35-річного Віталія Лотоцького мобілізували на початку серпня 2014 року. Із жовтня у складі 128-ї бригади служив під Дебальцевим. У боях 16 лютого бійця поранили й відтоді про нього відомостей не було. Врешті на початку березня його тіло впізнали з-поміж інших полеглих захисників України. Бойові побратими тернополянина Віталія Лотоцького запам’ятали надійним другом. У 128-й гірсько-піхотній бригаді він був старшим водієм, командував взводом матеріального забезпечення.

– Скільки Віталік зробив – стільки ніхто не зробив, даже генерали. Все. І вся волонтерська помощ була, отсюда із Тернополя і з Канади брат йому і все шо ми вдіті, взуті – то це од Віталіка, – розповідає боєць взводу матеріального забезпечення 128 гірсько-піхотної бригади Юрій Христюк.

В Тернополі з Героєм прощалися у Катедрі, туди прийшло чимало людей, яких загибель Віталія Лотоцького не залишила байдужими.

– Віталік служив на передовій, просто жили поруч, зналися. Ця людина – дійсно Герой. Положила життя за нас, за свободу. Співчуваю близьким. Дуже хороший чоловік був, – каже  сусід Віталія Лотоцького, боєць батальйону “Тернопіль” Андрій.

Поховали Віталія Лотоцького у Тернополі на Микулинецькому кладовищі. Вічна пам’ять і слава Героєві!

попередня статтяДефіциту продуктів на Тернопільщині нема і бути не може
наступна статтяТернопільщина: Шевченко і Кременець