додому АТО Бійці з Тернополя та області отримали від тернополян подарунки до Дня святого...

Бійці з Тернополя та області отримали від тернополян подарунки до Дня святого Миколая

745

Бійці з Тернополя та області отримали від тернополян подарунки до Дня святого Миколая. Місцеві волонтери дякують усім небайдужим людям, які долучилися до акції. Та розповідають про те, як вдалось з’їздити у зону АТО.

Тернопільські волонтери подарунки для наших бійців, які зараз перебувають у зоні АТО, збирали понад місяць. Напередодні Дня Святого Миколая розвезли їх по усій лінії фронту.

– Мета одна – чим побільше охопити військових частин, військових з’єднань, війсбковослужбовців на Сході, щоб довести, що ніхто не забутий, пам’ятають їх, підтримують. І разом з подарунками тепло сердець передати і найщиріші вітання від тернополян, – розповідає прес-офіцер Тернопільської окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

– Кожен день з 6 ранку до 10 вечора безпосередньо 3 буси, в кожній команді було по 3-4 чоловіка, були поставлені напрямки. Подарунки зібрані діточками, вчителями всіх учбових закладів Тернополя. Це садочки, школи, ВНЗ, профтехучиища – всім низький уклін від наших хлопців, – додає  координатор організації “Схід та Захід єдині” на Тернопільщині Василь Конько.

Зібрані речі звозили у Тернопільський центр професійно-технічної освіти – там був такий собі склад подарунків. Заклад і сам активно долучився до збору усього необхідного.

– Було проголошено, що весь педагогічний колектив має допомогти до Дня Святого Миколая для солдата, який знаходиться, будем казати, в окопах, зоб їм було приємно отримати якусь звістку. Першим ділом, діти писали замальовки, випекли дуже багато різного печива, яке зберігається від місяця до 6 місяців – більше пів тони.Батьки відгукнулися всі тих дітей, які навчаються в моєму навчальному закладі відгукнулися допомогли закрутками, тушонками, – розказує директор ДНЗ “Тернопільський центр професійно-технічної освіти” Володимир Цьох.

– До даного свята долучилась Озернянська середня школа, Цебрівецька, Зарудянська і Курівці – учні і вчителі так само збирали допомогу для хлопців на Схід, – каже волонтер ГО “Схід та Захід єдині” у Зборівському районі Ярослав Брилінський.

Аби подякувати усім тернополянам, мешканцям Тернопільщини та небайдужим людям на зв’язок вийшли військовослужбовці Тернопільської окремої артилерійської бригади.

Також військові побажали тернополянам здоров’я та усього найкращого у новому році.