додому Новини Безкоштовно вивчати іноземну мову школярі можуть у “Карітасі”

Безкоштовно вивчати іноземну мову школярі можуть у “Карітасі”

571

kak-uchit-jazukБезкоштовно вчити англійську, німецьку та польську мови можна у Тернополі. Усіх школярів, не залежно від віку, на заняття запрошує благодійний фонд “Карітас”.

Якщо Ви хочете аби Ваша дитина вчила іноземні мови, але не маєте змоги оплатити її навчання, Вам допоможуть в “Карітасі”. Тернопільський благодійний фонд проводить безкоштовні курси вивчення англійської, німецької та польської мов для школярів.

– Просимо зголошуватися батьків, дітей, які мали б бажання вивчати іноземні мови, але не мають коштів для вивчення. Тому в п’ятницю на 15 годину в приміщенні Тернопільського благодійного фонду «Карітас» будуть формуватися групи діток шкільного віку, – розповіла координатор проекту «Мобільна робота з молоддю» Тернопільського благодійного фонду «Карітас» Наталя Коцюба.

Аби вивчати іноземні мови, досить прийти у благодійний фонд “Карітас” в п’ятницю, 3 жовтня о 15 годині. Значення не мають ані вік школярів, ні рівень знань. Головне – взяти із собою бажання вчитися. Знаходиться благодійний фонд “Карітас” у Тернополі на вулиці Замонастирська, 1.