додому суспільство Безкоштовно на чотири дні в Батумі

Безкоштовно на чотири дні в Батумі

501

У Тернопільському "Studfest 2013" взяли участь команди вишів із різних міст України. З поміж іншого вони змагалися у різноманітних квестах та інтелектуальних іграх. Перемогла тут команда ТНЕУ. Двоє кращих студентів із неї, Олена Корнійчук та Павло Бичяк, а також автор кращого відеоролика про студентський фестиваль, Тарас Хомич, в нагороду отримали квитки на відвідини грузинського міста Батумі.

Такого із них сподівався не кожен – декому довелося виробляти терміновий закордонний паспорт. (

Олена Корнійчук, переможниця Тернопільського студентського фестивалю "Studfest 2013": "Вони пішли нам на зустріч, сказала звісно, я вам допоможу, до п'ятниці вам зроблю, в п'ятницю приїдете, мої вітання і так зробили нам паспорта, ми щасливі".

У Батумі, місті-побратимі Тернополя тернопільских студентів забезпечать житлом та харчуванням. Протягом 10-14 червня наші студенти візьмуть участь у міжнародному молодіжному фестивалі.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми дуже сподіваємся що це буде не просто можливість, де вони зможуть відпочити, познайомитись, поспілкуватись, а вони звідти приїдуть з новими якимись цікавими ідеями, які потім можна буде реалізувати в нас в Тернополі, в нашому місці і це би мало бути добрим стимулом іншій молоді більше і активніше долучатися до громадського життя міста, брати участь у подібних заходах, а нам з іншого боку використовувати той потенціал і ті добрі ідеї, які молодь сьогодні має".

Ідеї ідеями, але нових вражень у Батумі не бракуватиме, сподіваються переможці Тернопільского студ-фесту.

Олена Корнійчук, переможниця Тернопільського студентського фестивалю "Studfest 2013": Очікую дуже грандіозних вражень. Так як це буде моя перша поїздка за кордон очікую, очікую багато чого, хочеться побачити взагалі як живуть іноземці, як будуть приймати нас, як це буде на міжнародному рівні конференції, хочеться взяти досвід".