![vlcsnap-2021-10-28-17h31m11s327](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/vlcsnap-2021-10-28-17h31m11s327-640x360.jpg)
Мрії існують, аби здійснюватись. Бережанець Іван Соловей власноруч змайстрував літак. Із 3-річного віку чоловік полюбляє експериментувати з технікою. Аби здійснити свою давно мрію – створити літак – пілот взяв за основу креслення німецького транспортного засобу. А злітну смугу облаштував на пасовищі. Літак може розвивати швидкість до ста кілометрів на годину та підніматися на висоту до двох кілометрів. У проектування такого механізму йому допомогли знання у електротехніці, бо саме цей предмет кандидат наук Іван Соловей викладає у Бережанському агротехнічого інституті