Головна АТО Автомобілі для українських бійців на Сході відправили із Тернополя

Автомобілі для українських бійців на Сході відправили із Тернополя

513

vlcsnap-2015-06-30-17h21m05s203Автомобілі для українських бійців на Сході відправили із Тернополя. Придбали їх спільними зусиллями мешканців міста та підприємців. Машини подолали тисячі кілометрів, аби прибути до місця призначення. Дістались вони 44-тій та 56-тій бригадам, де служать і тернополяни. Бійці кажуть, такий транспорт був дуже потрібний. Він швидкий, легкий та мобільний.

Один із автомобілів придбали за гроші тернополян, зібрані на гаражному розпродажі. Інший купили місцеві перевізники та меценат, який своє ім’я залишив у таємниці.

– Ці автомобілі ми придбали закордоном, вони прийшли досить великий шлях, вони пригнані з Англій. Вони дуже подібні, це Ніссан Терано. Чому саме вони? Тому що вони рамні, дуже легкі і мають двигуни 2,7 дизель і може дуже швидко набирати швидкість і розвивати швидкість близько 140 км\год, що не дасть ворогу прицілитись і попасти в цей автомобіль, – розповідає представник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Віктор Генсерук.

Транспорт безкоштовно відремонтували тернопільські підприємці. Також вони надали ліки, одяг, харчі, засоби гігієни. Автомобілі, наголошують у “Самопомочі” вдалось придбати завдяки взаємопідтримці і самоорганізації.

– Самоорганізований волонтерський рух допоміг підняти нашу армію з колін, зупинити агресора, і сьогодні, на нашу думку, ця самоорганізація потрібна нам на місцевому рівні. Щоб зробити нашу владу прозорою, побороти корупцію, щоби навчити чиновника поважати мешканця міста. Тому наше завдання об’єднання “Самопоміч” – навчити людей самоорганізовуватися, допомагати їм впливати на владні рішення, від яких безпосередньо залежить їхнє щоденне життя, – говорить керівник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Автомобілі віддали бійцям 44-тої та 56-тої бригад. Ті кажуть, такий транспорт потрібен для виконання завдань. Легкий, мобільний і палива їсть менше, ніж вантажна техніка, яка є у них.

– Виникають такі питання, коли 1-2 чоловіки повинні проскочити десь на якесь місце, і щось подивитися, щось зробити… А на даний час таких автомобілів легкових, як внєдорожник, дуже дуже не вистачає в армії, – каже начальник інженерної служби окремої мотопіхотної бригади Андрій Галдак.

Анатолій Калінчук, заступник командира роти по роботі з особовим складом, додає:

– Хочу висловити подяку ГО “Самопоміч”, тернопільській організації, за такий прекрасний подарок для нас, який нам стане в нагоді при виконанні багатьох завдань в зоні АТО. Так як нам потрібна мобільність, оперативність, а транспорт швидкий і буде спасати життя нашим хлопцям.

Аби придбати ще автомобілі для українськіх бійців, ближче до Дня міста у Тернополі організують ще один гаражний розпродаж.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here