Головна АТО Автомобіль Volkswagen передали з Тернополя нашим військовим, які воюють у зоні АТО

Автомобіль Volkswagen передали з Тернополя нашим військовим, які воюють у зоні АТО

394

vlcsnap-2016-02-22-13h43m28s906Автомобіль Volkswagen передали з Тернополя нашим військовим, які воюють у зоні АТО, у суботу 20 лютого. Машина перебуває в  доброму технічному стані, у ній повністю поміняні масла та деталі. Слугуватиме авто в основному для пересування  між блок-постами та доставки продуктів чи боєприпасів.

У зону бойових дій в суботу з Тернополя відправили автомобіль Volkswagen Passat. Використовувати його військові будуть для своїх потреб.

– Ми відправляємо автомобіль Volkswagen, який видно на задньому фоні від наших волонтерів, від волонтерського корпусу, депутатів міської ради Блоку Петра Порошенка. Відправляємо цей автобіль на Схід, щоб наші військові могли його використовувати для своїх потреб. Разом з автомобілем відправляємо ті речі, які сьогодні їм потрібні на Сході, різне матеріально-технічне забезпечення. Автомобіль нам вдалось відремонтувати, відновити завдяки сприяння наших підприємців тернопільських, завдяки станціям техобслуговування, завдяки продавцям запчастин, вони всі приклались, і завдяки оцим зусиллям практично автомобіль відновили, – розповідає секретар Тернопільської міської ради, представник Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Віктор Шумада.

Автомобіль перебуває в хорошому технічному стані. В ньому поміняні усі деталі та масла. Він повністю готовий до експлуатації. Слугуватиме авто нашим військовим для того, щоб їм було зручно пересуватись між блок-постами та підвозити вантажі. Окрім самої машини на Схід відправили й інші необхідні військовим речі.

– Раніше ми відправляли в основному джипи, зараз є нагальна потреба в машинах, які, умовно кажучи, не світяться, є непримітними і маленькими. Таким чином відправляємо цю машинку. Вона зараз буде ще дозагружена повністю під сам потолок, як говорять. Серед такого важливого, можна сказати за підтримки звичайних людей передали з закордону натовську буржуйку, яка зовсім інший аналог має, і в принципі використовується для цілого великого підрозділу. Також ємність на 5 тон води. Уявіть собі, що це звичайний шарік, під якого під’єднується насос з водою і накачується 5 тон води для цілого блок-поста. Потім по мірі зменшення шарік здувається і автоматично робиться маленьким, як маленька сумочка, – каже волонтер складу Допомоги воїнам АТО, депутат міської ради Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Тарас Білан.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here