додому Новини Антитерористичні навчання, аби перевірити систему життєзабезпечення міста, проведуть у Тернополі

Антитерористичні навчання, аби перевірити систему життєзабезпечення міста, проведуть у Тернополі

676

У декількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру Управління Служби безпеки України в Тернопільській області 29 жовтня проводитиме планові антитерористичні навчання. Служба безпеки України звертається до громадян із проханням зберігати спокій та з розумінням поставитися до певних незручностей і дотримуватися правил особистої безпеки.

У ході тренувань планують перевірити ступінь захищеності елементів системи життєзабезпечення міста від терористичних посягань, а також відпрацьовуватимуть навчальні завдання з протидії групі умовних терористів.

Антитерористичні навчання відбуватимуться в умовах наближених до реальних. В окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Тож СБУ звертається до громадян з проханням мати при собі документи, що посвідчують особу. Тренування відбуватимуться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.