Головна Головні Анатолій Гриценко вважає, що в України є необхідна сила і засоби, аби...

Анатолій Гриценко вважає, що в України є необхідна сила і засоби, аби контролювати Схід

451

В України є всі необхідні сили і засоби, оснащення і зброя, аби швидко відновити контроль над ситуацією на Сході, гарантувати безпеку і спокій людям, вважає кандидат на пост Президента України Анатолій Гриценко. Допоки силовики не завершать антитерористичну операцію, яку на думку Анатолія Гриценка, розпочали з великим запізненням, на Сході немає чого робити депутатам чи кандидатам в Президенти, там мають бути посадовці з Києва, в компетенції яких віддавати накази і приймати рішення.

Українців, які незадоволені діями влади місцевої чи центральної, які хочуть її прозорості, доступної медицини, зміцнення обороноздатності держави, належної роботи органів місцевого самоврядування потрібно почути, каже Анатолій Гриценко. А з сепаратистами  варто діяти рішуче та ефективно.

– Це злочинці  і проти них треба діяти виключно силовими методами. Як максимум це з попередженням у вигляді ультиматуму до такого то дня скласти зброю, якщо ні – знищувати на ураження, ніяких розмов з ними не може бути в принципі. Отак має діяти держава і діяти давно, 50 днів тому назад, – вважає кандидат на пост Президента України Анатолій Гриценко.

Доки силовики не знешкодять сепаратистів і російських диверсантів на Сході, туди не треба їхати і піаритися депутатам, тим більше кандидатам у президенти, каже Анатолій Гриценко.  На Сході мають бути посадовці з Києва, які мають право приймати рішення та віддавати накази. В Україні має настати час професіоналів, а не партійних квот, час економічних реформ. 

– Зараз саме час щоб усі українські олігархи, усі українські мільярдери 50% своїх статків, як мінімум, віддали народу: Ахметови, Фірташі, Порошенко і Тігіпко – кандидати у Президенти України  і всі решта, – каже Анатолій Гриценко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here