![vlcsnap-2021-05-21-14h30m24s296](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/vlcsnap-2021-05-21-14h30m24s296-640x360.jpg)
Амбулаторію сімейної медицини відкрили у селі Базаринці у Збаразькій територіальній громаді. Надаватимуть медичну допомогу тут двом тисячам мешканців прилеглих сіл, а також одного із мікрорайонів Збаража.
Амбулаторію сімейної медицини відкрили у селі Базаринці у Збаразькій територіальній громаді. Надаватимуть медичну допомогу тут двом тисячам мешканців прилеглих сіл, а також одного із мікрорайонів Збаража.