Головна ctrichka Активісти Urban.Те запропонували проект реконструкції скверу на вулиці Танцорова у Тернополі

Активісти Urban.Те запропонували проект реконструкції скверу на вулиці Танцорова у Тернополі

93

До обговорення концепції скверу волонтерів пам’яті Віктора Гурняка закликають тернополян учасники громадської ініціативи URBAN.te. Відремонтувати та осучаснити планують існуючу зелену зону на вулиці Танцорова. 

Сучасний громадський простір для відпочинку планують зробити ось тут, на вулиці Танцорова, активісти громадської ініціативи URBAN.te. Свою ідею виношували близько двох років.

Зараз проект реконструкції зони виглядає так: багато зелені, сучасні вуличні меблі для відпочинку. Звідси буде зручно споглядати на оновлену площу Героїв Євромайдану та насолоджуватись тінню дерев. Перш за все, потрібно буде взятись за правильне розташування пішохідних доріжок та зробити їх зручнішими. Адже зараз вони не підтримують шлях, яким ходять люди. Заплановано зробити і фотозону для лекцій та публічних виступів.

– В цій частині буде розміщено вуличні меблі, будуть бетонні стовпчики, на яких можна буде сидіти. Також збільшиться головна алея для транзиту, для потоку людей, які тут рухаються. Будуть трансформативні меблі, вони будуть поєднані між собою, як крісла і лежаки, – розповідає учасник громадської ініціативи URBAN.te Ярослав Брінь.

Зараз документально ця ділянка не має статусу скверу. Про це говорить депутат Тернопільської міськради Назар Зелінка.

– Я вже написав депутатське звернення на міського голову з проханням оформити це як сквер, відповідно зараз почнеться діяльність так звана містобудівна, управління архітектури буде оформляти це як сквер. Відповідно, буде робитися зйомка, і дальше сесія міської ради буде затверджувати дану ділянку, як сквер, – говорить депутат Тернопільської міської ради Назар Зелінка.

Це вбереже ділянку від ймовірної забудови, каже Назар Зелінка. Далі, згідно з процедурою, сквер мають назвати. Ідея вже є. Його хочуть присвятити усім волонтерам, які допомагають бійцям у зоні АТО. Одним із них був Віктор Гурняк із Тернополя, він на українському сході загинув. Тож громадському простору пропонують присвоїти назву сквер “Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка”.

URBAN.te запрошують на публічне обговорення його концепції мешканців навколишніх будинків та усіх небайдужих тернополян. Розмову проведуть 30 січня о 18.30 у ресторації Мамонт. Це нижче краєзнавчого музею. Активісти вже розклеюють оголошення із запрошенням до дискусії.

– Потім будемо вносити корективи з цими напрацюваннями, які ми зробимо 30 числа. Будем вносити, буде, знову ж таки, обговорення, чи людям подобається. І якщо ми дійдемо до спільної думки, тоді будемо подавати на розроблення проектно-кошторисної документації, – каже Ярослав Брінь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here