![vlcsnap-2021-12-02-16h15m59s805](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-02-16h15m59s805-640x360.png)
Молода активістка Оксана Чайківська відродила благодійну акцію до дня Святого Миколая “Іскра милосердя”. Усі зібрані речі подаровані благодійниками дівчина разом із командою передасть сиротам у місцеві дитячі будинки.
Молода активістка Оксана Чайківська відродила благодійну акцію до дня Святого Миколая “Іскра милосердя”. Усі зібрані речі подаровані благодійниками дівчина разом із командою передасть сиротам у місцеві дитячі будинки.