![vlcsnap-2022-08-15-16h39m50s413](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/vlcsnap-2022-08-15-16h39m50s413-640x360.jpg)
Аграрії Тернопільщини закінчують збір зернових та розпочинають копати картоплю. Урожай, кажуть, цьогоріч трохи менший, ніж минулого року. В основному, через те, що поки вона росла, погода була посушливою. Натомість, зараз збирати картоплю заважають дощі. Про збір урожаю на Гусятинщині – дивіться у сюжеті. А докладніше цю тему розкриває Галина Мацейків у програмі “Сільський календар”. Слідкуйте за ефірами TV-4.