![Знімок екрана 2023-07-14 о 20.12.07](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-14-о-20.12.07-640x326.jpg)
Аграрії нашого краю провели посівну кампанію згідно за терміном, відповідно й збір урожаю планують завершити вчасно. За словами директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільщини, валовий збір сільськогосподарської продукції цьогоріч не суттєво відрізнятиметься від попереднього. Більше про посівну кампанію і збір урожаю – дивіться далі.
Незважаючи на повномасштабне вторгнення, аграрії Тернопільщини провели посівну кампанію в оптимальний термін, відповідно й збір урожаю планують завершити вчасно.
Щодо технічних культур, то аграрії цьогоріч збільшили площу посадження цукрового буряка на – 11%, це 22,5 тис. га в нашій області.
Площу засадження цибулі збільшили майже на 60%, порівнюючи з минулим роком, а територія засадження томатів зросла у чотири рази. Жнива цього річ розпочалися зі збору ріпаку та озимого ячменю. Володимир Стахів розповідає, цьогоріч за результатами моніторингу, валовий збір врожаю очікують на рівні попереднього року, а якщо точніше, то в межах 2,5-2,7 мільйонів тон зернових культур.