![vlcsnap-2021-10-22-17h20m54s273](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/vlcsnap-2021-10-22-17h20m54s273-640x360.jpg)
Аби побороти булінг, у школах поліцейські проводять з учнями тематичні зустрічі. Одну з таких у рамках психологічного клубу “Поговоримо про…”, організували у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.
Аби побороти булінг, у школах поліцейські проводять з учнями тематичні зустрічі. Одну з таких у рамках психологічного клубу “Поговоримо про…”, організували у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.