Головна здоров'я Аби отримати засоби реабілітації, люди з особливими потребами мають звертатися в управління...

Аби отримати засоби реабілітації, люди з особливими потребами мають звертатися в управління соціальної політики

248

vlcsnap-2014-08-06-17h00m24s138Аби отримати засоби реабілітації, люди з особливими потребами мають звертатися в управління соціальної політики. Там вони зможуть отримати направлення,їх занесуть в центральну базу інвалідів. Після встановлення групи інвалідності, людям видають індивідуальну програму реабілітації або заключення ЛКК.

На обліку управління соціальної політики Тернопільської міськради перебуває більше 5 тисяч інвалідів, які потребують засобів реабілітації. Люди звертаються в управління, соціальні працівники виписують їм направлення та заносять в центральну базу даних.

– Фінансування є державним, все це фінансує держава. Але так як на сьогоднішній день важка ситуація в державі, то хочу відмітити, що Тернопільська міська рада та особисто міський голова Сергій Надал сприяють тому, щоб забезпечити людей усім необхідним, особливо потрібні крісла-каляски. Тому за сприяння міського голови наше управління вже декілька років співпрацює з громадською благодійною організацією “Юнеско”, яка нам виділила кріса-каляски, – розповіла заступник начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Надія Бабій.


Міське управління надалі співпрацює з громадською благодійною організацією “Юнеско”, наразі вкрай необхідні функціональні ортопедичні ліжка.

– Це для таких людей, які прикуті до ліжка. В Тернополі ще ніхто не одержував з інвалідів за державний кошт таких ліжок. Тому ми надіємося, що нам допоможе ця фірма. Надіємося, що ці ліжка в найближчий час попадуть до нас, і ми тим людям, які потребують, вручимо, – говорить Надія Бабій.

Люди з особливими потребами, яким необхідні засоби реабілітації, можуть звертатися в управління соціальної політики Тернопільської міськради, на вулиці Лисенка ,8

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here