
Традиційна, вже 28-ма спартакіада працівників газових господарств Тернопільщини відбулась на стадіоні села Великі Гаї. Поряд зі змаганнями для дорослих вдев'яте організували і дитячий спортивний турнір. Відбіркові тури провели у районах, на саму ж спартакіаду приїхали кращі з кращих – майже 200 дорослих та 85 дітей. Свої сили випробовували у футболі, волейболі, тенісі, гирьовому спорті та на бігових доріжках.
Вони наполегливо працюють і ще активніше розважаються. Працівники газових господарств Тернопільщини за 28 років проведення щорічних спартакіад вважають себе спортсменами.
Володимир Березовський, учасник змагань з Теребовлі: "Я їздив неодноразово в Алушту на загальну спартакіаду Всеукраїнську, там займав другі, треті місця".
Отримувати визнання на всеукраїнських і республіканських змаганнях контролеру обліку газу з Теребовлі допомагають місцеві змагання між газовими господарствами області.
Володимир Березовський, учасник змагань з Теребовлі: "Два тижні тому тут, на профспілкових змаганнях зайняв перше місце. Попав в категорію до 90 кг і зайняв 1 місце. Результат 145 підйомів".
Бути сильним як тато мріє 5-річний Дмитрик. Але поки хлопчик лише спостерігає. Хоча, зізнається дуже хоче спробувати.
Дмитрик Березовський, син газовиків з Теребовлі:
– На гирях, а не можна. Тато казав, коли виросту.
– А ти вже пробував тренуватись?
– Пробував, але важка, а мені треба малу.
У газовому господарстві працює і мама Дмитрика. Родини і навіть династії у газовиків в пошані.
Олег Караванський, голова правління ПАТ "Тернопільгаз": "Ми династії завжди притримувались, ми навіть творили ці династії. І сьогодні є так, що по четверо, троє, по п'ятеро працюють у газовому господарстві. Навіть якщо батьки йдуть на заслужений відпочинок, їх діти, онуки приходять і міняють покоління в покоління".
Поряд з 28-ю спартакіадою працівників газових господарств, проходять змагання для їх дітей та онуків.
Віктор Левицький, учасник відбіркового туру змагань з Тернополя:
– Постійно і дитина вже багато років. От як є малі вікові категорії, він з того часу і ходить, і так росте з тими змаганнями.
– А ви з дружиною?
– Також беремо участь в змаганнях постійно.
Дмитро Левицький, учасник змагань, син газовиків з Тернополя:
– Мене завжди батьки підтримують на змаганнях.
– Це допомагає?
– Дуже.
– Завдяки цьому здобув перемогу сьогодні?
– Може й так.
Той, хто побував на змаганнях хоч раз, обов'язково сюди повертається. Пані Наталя на бігову доріжку – з декретної відпустки.
Наталія Тимків, учасниця змагань з Бучача: "Чекала, бо я знала, що це мене буде чекати… Я в спартакіаді вже беру з 1998 року участь. Як то кажуть, ветеран вже. А бігаю 100, 200 метрів естафету… Мені подобається".
Ірина Дорошко, учасниця змагань з Гусятина: "Весело, один одного підтримують… Загартовуєшся, здоровіший. Ті, хто не займається спортом, інакше живуть, хворіють частіше. А ті, хто займається, набагато здоровіші".
Сила, азарт та здоров'я додають завзяття у щоденній праці. Змагання об'єднують не лише на спортивному майданчику, а й на робочих дільницях.
Олег Караванський, голова правління ПАТ "Тернопільгаз": "Ми всі ці роки тільки розвивали нашу галузь. В рік будувалося до 500, 700, 1000 км газових мереж, газифікувалося до 16-17 тисяч квартир. Це була праця якраз тих, які сьогодні на бігових доріжках, на волейбольних майданчиках, футбольних, які будуть показувати свою силу, що таке гра у теніс, і все це тільки нам допомагає…
Сьогодні обслуговується 11,5 тисяч км мереж, понад 300 тис квартир, всі промислові, виробничі підприємства комунальні, побутові".
Юрій Желіховський, заступник голови – керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації: "Газовики – це локомотив, колектив локомотивний, який тягне за собою і стає прикладом для всіх інших підприємств різних форм власності в культурі, спорті, розвитку.