додому Новини Тернополян просять розрахуватись за спожиті послуги теплопостачання

Тернополян просять розрахуватись за спожиті послуги теплопостачання

Тернополян просять розрахуватись за спожиті послуги теплопостачання. Комунальному підприємству “Тернопільміськтеплокмуненерго” вони заборгували близько семидесяти мільйонів гривень.