додому Головні “Легкий заробіток”: полісмени закликають не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті

“Легкий заробіток”: полісмени закликають не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті

663
“Легкий заробіток”. Полісмени закликають не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про миттєве отримання прибутку, адже це може бути пасткою. Лише за два місяці осені шахраї обманули мешканців області на понад 27 мільйонів гривень. Зловмисники пропонують ставити вподобайки на відео у соцмережах та отримувати від цього гроші. Проте початок такої співпраці може призвести лише до фінансових втрат, а не до прибутку. У поліції кажуть, більшість злочинів організовують з окупованих територій України та з місць позбавлення волі. Як саме діють шахраї та як не потрапити “на гачок” – розкаже наша Юлія Пацкаль.
Інтернет переповнений сотнями пропозицій про те, як миттєво заробити “легкі гроші”. Одна з них – переглядати відео та ставити вподобайки у соцмережах. Ніби нічого складного немає. Потрібен лише доступ до інтернету, виконувати завдання і отримувати за це прибуток. Проте таким чином заробити великих коштів так і не вдасться, а от втратити власні – можна.

Сергій Крета, начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції у Тернопільській області, коментує: “Це приходить повідомлення зазвичай у WhatsApp людям. Про те, що ви можете заробляти додаткові кошти, не відлучаючись від основної роботи. Мабуть може і вам всім приходило. Мені вчора 3 таких повідомлення приходило”.

Шахраї просять вкласти власні кошти, щоб збільшити прибуток, або ж як страховку, що ви точно виконаєте завдання. Але одразу після оплати зв’язок із таким “роботодавцем” пропадає.
“80 з лишнім тисяч гривень жінка перерахувала буквально за один день таких заробітків. Після чого зв’язок з її роботодавцями так званими пропав. Вся переписка була видалена і жінка потерпіла майже на 90 тисяч гривень”.

Пропозиції таких заробітків різноманітні. Окрім завдань у соцмережах, це можуть бути ставки на спорт, пакування матеріалів на дому чи робота онлайн менеджером відомих компаній.

Лише за два місяці осені цього року шахраї обманули мешканців нашого краю на понад 27 мільйонів гривень.

У поліції кажуть, більшість злочинів здійснюються з окупованих територій України та з місць позбавлення волі. Саме ці фактори і ускладнюють процес розслідування. Якщо ж ви також потрапили “на гачок” зловмисників – телефонуєте на гарячу лінію Нацполіції України – 102. Це не лише допоможе покарати винних, але й врятувати інших від дій шахраїв.