додому Новини 9 листопада в Україні молитимуться за сиріт

9 листопада в Україні молитимуться за сиріт

629

vlcsnap-2014-11-07-18h10m55s129 листопада в Україні молитимуться за сиріт. Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій оприлюднила звернення щодо захисту і піклування про дітей-сиріт, таким чином заохочуючи релігійні громади взяти активну участь у щорічному Всеукраїнському Дні молитви за сиріт, який цьогоріч припадає на 9 листопада.

В неділю, 9 листопада, з благословення Високопреосвященного Митрополита та Архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка у кожній греко-католицькій церкві впродовж і після літургій молитимуться за сиріт. А молодіжні організації та спільноти Тернополя побувають в сиротинцях та дитячих будинках. До молитви запрошують усіх тернополян. Після літургій заохочують згадати про обділених батьківською любов’ю та опікою і відвідати дітей-сиріт.

– Звертаючись до Господа Бога в молитві, в наших храмах в цей день за дітей-сиріт, ми немов би своїм молінням, нагадуємо Богові, щоб він через добрих людей взяв кожну сироту під свою опіку і заступництво. І помогав їм через добрих людей, – генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій  Марчук.

Загалом в Україні сім’ї потребують близько 30 тисяч дітей, більшість з них – діти старшого віку та діти з особливими потребами. Найперше сироти і діти без батьківського піклування мріють про сім’ї і моляться за здоров’я рідних і близьких.


Напередодні Дня молитви за дітей сиріт в благодійному фонді “Карітас” молилися за благословіння таких дітей, а також за ті сім’ї, які виховують сиріт. Півсотні дітей отримали подарунки – продуктові набори.

– Божа любов має проявлятися через нас, ті хто має свої сім’ї, хто забезпечений. Цей день молитви за дітей сиріт, пригадує нам усім, що ми повинні дивитися на тих, хто немає повноцінної радості, хто немає радості батьківськї любові, опіки і серця, – каже отець Андрій.